Biały dywan ślubny, weselny 

W naszej ofercie w ramach wypożyczenia także wyjątkowy, biały dywan ślubny. Dywan wykorzystujemy projektując kompleksowe dekoracje dla naszych klientów. Zamówiony specjalnie na nasze życzenie gruby, podbijany gumą dywan. Nie jest to nakładka na dywan, nie jest to imitacja dywanu w postaci filcu. To prawdziwy dywan biały obustronnie obszywany, podgumowany – co gwarantuje iż podczas Waszego ślubu nie będzie się przemieszczać. Gwarantujemy iż uroczystość ślubna w kościele udekorowana z użyciem naszego białego dywanu będzie wyjątkowo odświętna i pełna romantyzmu. 

bialy_dywan_do_slubu

Od ponad 10 lat zajmujemy się dekorowaniem wszelkiego rodzaju uroczystości, doskonale wiemy co znaczy jakość. Dlatego nie znajdziecie Państwo u nas marnej jakości zastępników.

Po każdym wypożyczeniu dywan jest prany w profesjonalnej firmie zajmującej się tego typu usługami, co gwarantuje że będzie on śnieżno – biały także podczas Waszej uroczystości. W cenie wynajmu mieści się już pranie. Rozłożenie i zwinięcie trwa zaledwie kilka minut, nawet przy łączonych ślubach jesteśmy w stanie dywan zwinąć lub rozwinąć. Nasz biały dywan wykonany jest z polipropylenu, podwójnie jest też białą nicią obszywany,  jest miękki i bardzo ekskluzywny. Posiadamy  8 odcinków po 15 metrów – łącznie maksymalnie można zatem rozwinąć nawet 120m. Koszt zakupu jednego odcinka wraz z cięciem i obszywaniem to około 2000 złotych, my dekorując alejkę ślubną pobieramy jedynie ułamek tej kwoty. 

UWAGA!!!

Nie polecamy pseudo – dywanów kupowanych na aukcjach internetowych – osobiście widzieliśmy jak Panna Młoda potknęła się o coś, co nawet dywanu nie przypomina! Tylko u nas znajdziecie Państwo profesjonalny, biały dywan, który nie będzie się podwijał, nie będzie fruwał i odkształcał się. Przykład możecie Państwo zobaczyć tutaj: 

http://blog-slubny.pl/bialy-dywan-dziadostwo-c-d/

Śnieżno biały dywan do ślubu

Uroczystości weselne dekorujemy na terenie całej Polski, dojeżdżamy do Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Bydgoszczy i wielu innych miejscowości. Jeśli poszukujecie Państwo firmy, która korzysta tylko i wyłącznie z najwyższej jakości elementów dekoracyjnych – zapraszamy do współpracy.

 

wynajem bialy dywan do slubu

galeria zdjec

Zobacz także inne dywany w ofercie wynajmu firmy Dekorado: