Oprócz dekorowania uroczystości ślubnych i weselnych w naszej ofercie również wynajem czerwonego dywanu, chodnika do dekoracji alejki ślubnej. Nasze dywany wysyłamy poprzez firmy kurierskie nie tylko na teren Śląska, ale także Krakowa, Wrocławia i wielu innych Polskich miast. Jeśli chcecie Państwo osobiście udekorować sobie kościół na czas uroczystości – czerwony dywan ślubny może dodać charakteru i wyrazistości alejce ślubnej. 

Czerwony dywan ślubny

W ramach wypożyczenia posiadamy dwa odcinki dywanu o szerokości 1 metra i długości 25 metrów każdy. W przypadku gdy kościół jest krótszy z powodzeniem można ukryć nierozwiniętą rolkę tuż za klęcznikiem, lub pod ołtarzem. 

Czerwony dywan     Ze względu na swój charakterystyczny kolor dodaje uroku zarówno alejce ślubnej w kościele jak i idealnie sprawdza się podczas imprez firmowych czy uroczystości galowych. Dywan wykonany jest z grubego weluru – do montażu w kościele niezbędna jest dwustronna taśma do dywanów i wykładzin – do kupienia w każdym markecie budowlanym. Dywan podklejamy na początku i na końcu na 15-20 minut przed uroczystością. W cenę wynajmu dywanu wliczone jest czyszczenie/pranie dywanu. Paczkę kurierską wysyłamy na 2-3 dni przed terminem ślubu w kościele, lub imprezy firmowej. Zwrot następuje w możliwie szybkim czasie – w przypadku wydarzeń weekendowych – kuriera wysyłamy do Państwa najczęściej w poniedziałek. Państwa zadaniem jest wydrukowanie listu przewozowego oraz protokołu odbioru, a następnie przekazanie dokumentów kurierowi. Nasz czerwony dywan wielokrotnie wysyłaliśmy już do takich miast jak Warszawa, Opole, Wrocław, Gdańsk, Poznań itp. itd. Gwarantujemy iż dywan sprawdzi się idealnie podczas każdej uroczystości lub wielkiego wydarzenia. 

 

WAŻNE!!! 

Aby mieć pewność, że dywan będzie zarezerwowany specjalnie dla Państwa na dzień wesela, prosimy o wstępną rezerwację terminu wynajmu dywanu. 

Czerwony chodnik do kościoła