Zajmujemy się kompleksowym dekorowaniem uroczystości ślubnych i weselnych w Gliwicach i okolicach. Sośnicowice, Żernica, Łabedy, Sierakowice, Rudziniec, Pyskowice, Wieszowa i wiele innych – to własnie tutaj klienci bardzo często wykorzystują nasze usługi dekoracyjne. W stałej ofercie:

dekoracja kościoła

Dekorowanie kościoła w Gliwicach

strojenie sali weselnej

dekoracje sal weselnych w gliwicach

  • dekorowanie samochodu ślubnego,
  • domu panny młodej i pana młodego 

  Na przestrzeni ostatnich lat wiele zmieniło się w kwestii dekoracji ślubnych i weselnych – do historii przechodzą bogato ustrojone sufity i ściany wnętrz lokali, które niewiele wspólnego miały wcześniej z uroczystościami weselnymi. Dziś liczy się styl, gust oraz indywidualne podejście do organizacji przyjęcia. W okolicy Gliwic znajdziemy mnóstwo sal weselnych, restauracji, dworków, w których z powodzeniem zorganizujemy uroczystość dla naszych gości. Aby jednak gustownie udekorować stoły weselne niezbędne są nie tylko świeże kwiaty. Przydadzą się także stałe elementy dekoracyjne takie jak:

  • Wazony i świeczniki – szklane, drewniane, a nawet betonowe.
  • Stojaki i lampiony – aby dodać romantyzmu i odświętnego charakteru – sprawdzą się idealnie
  • Elementy papeterii ślubnej – winietki na stoły weselne, zawieszki na alkohol, czy lista gości weselnych zaproszenia-slubne-gliwice
  • Czerwony lub bordowy dywan – do dekoracji wejścia na salę weselną 

To wszystko i wiele więcej posiadamy, a wszystko po to by obniżyć koszt organizacji wesela, czy ślubu. Poszczególne elementy naszego asortymentu możecie Państwo po prostu wypożyczyć. Oprócz dywanu czerwonego, być może lepszym rozwiązaniem będzie biały dywan ślubny?

bialy-czerwony-dywan-slubny-gliwice

A może zależy Wam na wynajmie pikowanych krzeseł i klęcznika do dekoracji alejki ślubnej w kościele? To właśnie Dekorado sprawi, że Wasza uroczystość będzie piękna i niepowtarzalna!