Dekoracje ślubne i weselne – Warszawa

Posted · Add Comment

  Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Nasze podejście do tematu jest adekwatne w stu procentach do wagi uroczystości. To jeden z niewielu dni, gdy możemy w pewnym sensie realizować marzenia. Ślub pełen kwiatów, w kościele biały dywan oraz wyjątkowe pikowane krzesła i klęcznik.

Ślub w kościele w Warszawie - dekoracje alejki ślubnej

Dekorując alejkę ślubną na czas ślubu wykorzystujemy nasze elementy dekoracyjne, nasi floryści przygotowują również kompozycje.

Nasze dekoracje od lat tworzymy właśnie po to by zaspokajać Wasze najbardziej wygórowane marzenia. Od 12 lat zajmujemy się dekorowaniem uroczystości ślubnych i weselnych. Zajmujemy się dekorowaniem sal weselnych, kościołów, samochodów również w Warszawie i okolicach. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz kreatywne podejście do każdego klienta. Aby w pełni profesjonalnie udekorować Waszą uroczystość, przez lata nabywaliśmy doświadczeń.

Biały dywan do kościoła - Warszawa

Nasz dywan jest przygotowany specjalnie na uroczystości ślubne w kościele. Jest podgumowany, obustronnie obszywany. To prawdziwy biały dywan a nie jakaś podróbka.

Doskonale wiemy na przykład, że nie wystarczy w kościele nałożyć na krzesła i klęcznik pokrowca, by uzyskać wyjątkowy charakter oraz styl, dlatego właśnie zakupiliśmy komplet – krzesła + klęczniki. Cały zestaw jest dosłownie stworzony pod uroczystości weselne. Gdy do tego dodać biały  dywan uzyskujemy pełen sukces, a alejka ślubna styl oraz klasę. U nas nie ma kompromisów jeśli chodzi o wygląd kościoła na czas ślubu, czy sali weselnej na czas wesela. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, nawet w najdrobniejszym szczególe. Oprócz dywanów, krzeseł, klęczników, posiadamy również szeroki wybór świeczników, stojaków, lampionów i wielu innych elementów niezbędnych do dekoracji. Działamy również na terenie województwa Mazowieckiego – bardzo często jesteśmy obecni w Warszawie i wielu innych mniejszych miejscowościach. Zajmujemy się dekorowaniem sal weselnych, domów przyjęć, kościołów, samochodów i wielu innych. Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o