Dekoracje ślubne i weselne – Wejherowo

Posted · Add Comment

   Dekorowaniem uroczystości ślubnych w kościele oraz weselnych na salach weselnych zajmujemy się mniej więcej od 12 lat. W tym czasie udało nam się zdobyć doświadczenie, które wykorzystujemy projektując Wasze dekoracje. Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu bardzo często odwiedzamy Pary Młode również w okolicach Wejherowa, Władysławowa i Gdyni.

Krzesła i klęcznik do kościoła na ślub

Do dekoracji kościoła wykorzystujemy własne krzesła, klęczniki oraz biały dywan, który nie jest fizeliną, kiepskiej jakości wykładziną. To prawdziwy, podgumowany, obustronnie obszywany, ciężki dywan!

Zajmujemy się kompleksowym dekorowaniem kościołów, sal weselnych, samochodów itp. itd. Od zawsze stawiamy na jakość, dlatego nie znajdziecie u nas marnej jakości zastępników (biały dywan do kościoła w postaci wątpliwej jakości tkaniny, pokrowce na krzesła do kościoła itp. itd). Aby zagwarantować najwyższą jakość usług dekoracyjnych posiadamy:

  • Biały dywan ślubny – gruby, podgumowany, obustronnie obszywany, ciężki, profesjonalny biały dywan, który nie przemieści się podczas Waszego podejścia do ołtarza, będzie także przy okazji doskonałym elementem dekoracyjnym wyznaczającym drogę do ołtarza.
  • Krzesła i klęcznik do dekoracji kościoła – w zależności od stylu uroczystości pikowane lub barokowe.
  • Świeczniki, lampiony, stojaki, patery, kielichy i wiele innych elementów do dekoracji kościoła i sali weselnej.
  • Pokrowce na krzesła – sala weselna. Posiadamy 600 sztuk pokrowców w kolorze ecru. 
  • i wiele innych elementów, które na czas ślubu od nas wynajmujecie.
Dekoracja sali weselnej - Warszawa

Wszystkie elementy dekoracyjne, które wykorzystujemy komponując dekoracje są nasze. Stojaki, świeczniki, patery, lampiony i inne elementy dekoracyjne. Wszystko po to by Wasz ślub był najpiękniejszy!

  Dodatkowo w ramach współpracy gwarantujemy także najwyższej jakości usługi florystyczne – bukiet ślubny, bukiet przy ołtarzu, kompozycje ślubne na sali weselnej. Zapraszamy do współpracy wszystkie przyszłe Pary Młode z Wejherowa.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o