Zajmujemy się dekorowaniem ślubów i wesel, a także imprez firmowych na terenie Wrocławia i najbliższych okolic. Legnica, Oława, Oleśnica, Brzeg, czy Rawicz.

Sala weselne, kościół, samochód do ślubu, dom Państwa Młodych, imprezy firmowe i wiele innych. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to nie tylko indywidualne podejście do klienta, ale także konkurencyjne ceny oraz możliwość wypożyczenia części asortymentu – co znacznie obniża kosz organizacji wesela, czy ślubu. Wyobraźmy sobie sytuację, że dekorujemy stoły weselne – przecież oprócz samych kwiatów potrzebne będą także wazony, świeczniki, czy lampiony itp. W przypadku organizacji wesela na 100-200 osób będziemy musieli zakupić wszystkich elementów w ilości 20-30 sztuk. U nas płacicie jedynie za wynajem. Nasi profesjonalni floryści przygotują także przepiękne kompozycje z kwiatów świeżych!  

dekorowanie sal weselnych - wroclaw

W naszej stałej ofercie: 

Biały, czerwony, bordowy dywan ślubny – szerokość 1m oraz 2m – długość o 10 do 40-60 metrów. 

bialy-dywan-slubny-wroclaw

Nasz biały dywan – to prawdziwy dywan, nie jest to nakładka na istniejący już! Jest podwójnie podgumowany, obustronnie obszywany, ciężki. Gwarantujemy iż pozostanie na swoim miejscu nawet po przejściu Pary Młodej. UWAGA!!! Na wielu aukcjach internetowych znajdziecie Państwo tańsze zamienniki, które wykonane są z cieniutkiej tkaniny. Koszt zakupu porównywalny jest z ceną wynajmu, a jakość zdecydowanie niższa. 

Krzesła i klęczniki – do dekoracji alejki ślubnej: 

krzesla-klecznik-slub-we-wroclawiu

 W  ramach usługi dekoracyjnej, nasi floryści przygotują także przepiękne kompozycje z kwiatów świeżych – całość umieścimy w odpowiednich wazonach, stojakach, pojemnikach! 

kompozycje-kwiaty-swieze-dolnyslask

   Zajmujemy się profesjonalnym dekorowaniem uroczystości ślubnych w kościele:

dekoracja-kosciola-wroclaw