Ekskluzywny biały dywan do dekoracji kościoła

    Biały dywan, który oferujemy Państwu do kościoła to z prawdziwego zdarzenia dywan, który jest obszywany oraz podgumowany (grubość około 0,5 cm) co sprawia, iż nie przemieszcza się jak proponowane w Internecie imitacje z fizeliny. Jego specyficzne włókno sprawia, iż nie zatrzymuje się w nim na stałe brud dzięki czemu po jego każdorazowym czyszczeniu (czyścimy go po każdym wypożyczeniu) jest zawsze biały. Biały dywan nadaje ślubnej dekoracji w kościele anielskiego klimatu.

dywan_slubny-bialy2

 Bordowa wykładzina do dekoracji kościoła

     Bordowa wykładzina w naszej firmie jest udostępniana zarówno do dekoracji alejki w kościele jak i na wejście do lokalu podczas imprez firmowych. Jej lekka forma i przydymiony kolor  to  odpowiednie rozwiązanie dla osób, które nie chcą żywa czerwienią podkreślać  przejścia do centralnego punktu, ale jednocześnie zależy im na uwydatnieniu tej drogi.

czerwony_dywan-slubny

Czerwony dywan ślubny – dekoracja kościoła

    Czerwony dywan ślubny oferowany przez nasza firmę  to krótko strzyżony welur podbijany filcem. Grubość około 0.5cm. Jego intensywny czerwony kolor sprawi, iż każde wydarzenie nabierze elegancji oraz efektu glamur.

czerwony_dywan-slubny-kosciol

floral_znacznik