Zaproszenia na wesele – Żory

Posted · Add Comment
Zaproszenia ślubne, weselne, na komunię w Żorach

Kolorystyka, wzór to sprawa gustu, dlatego proponujemy Państwu wiele wersji zarówno jeśli chodzi o kształt, czy kolorystykę.

 Oferujemy Państwu wyjątkowe, ręcznie robione zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki na alkohol i wiele innych elementów papeterii ślubnej i weselnej. Działamy na terenie całego Śląska – również w Żorach i okolicach. Zamawiając u nas zaproszenia na ślub, wesele, czy komunię otrzymujecie Państwo jakość, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny w jednym. Każdy z wykonanych elementów jest ręcznie dopracowywany, korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej jakości materiałów – stąd indywidualizm i unikalnych charakter każdego zlecenia. Aby złożyć zlecenie w naszym sklepie nie musicie się Państwo rejestrować – wystarczy złożyć zamówienie, a nasz konsultant skontaktuje się, by uzgodnić wszelkie niezbędne szczegóły zamówienia. Zależy nam na tym by Państwa goście weselni otrzymali naprawdę wysokiej jakości zaproszenia – wszystko dlatego, że przecież ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu.  

Zobacz przykładowe projekty zaproszeń: 

Zaproszenia weselne i ślubne w Żorach (PRZEJDŹ DO SKLEPU INTERNETOWEGO)

W naszej pracowni korzystamy z urządzeń najwyższej jakości – plotery, kopiarki, wycinarki, drukarki, bigówki i wiele innych. To co dla nas najważniejsze to wysoka jakość zarówno zaproszeń ślubnych, wizytówek na stoły, czy na przykład zawieszek na alkohol. Zapraszamy do współpracy również osoby z okolicznych miejscowości takich, jak Orzesze, Suszec, Pawłowice i wielu innych. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments