Zaproszenia ślubne – Katowice

Posted · Add Comment
Zaproszenia ślubne - Katowice

Ręcznie robione, unikalne wzornictwo oraz konkurencyjna cena!

Oferujemy zaproszenia ślubne, winietki na stoły weselne, zawieszki na alkohol i wiele więcej elementów papeterii ślubnej, weselnej, komunijnej. Działamy na terenie całego Śląska – Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie i wiele innych miast. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Rybniku, a także wysyłka kurierska – szybko i sprawnie! Każdy wzór dopracowujemy w najmniejszym szczególe – wszystko po to, by jakość wykonania oraz kolorystyka była dopasowana do Państwa uroczystości. W naszych zleceniach wykorzystujemy elementy z papieru, wstążki, wstążeczki, perły, perełki, wszelkiego rodzaju ozdobniki. Dodatkowo pracujemy na najwyższej jakości urządzeniach znanych, renomowanych firm, takich jak Brother, Ricoh itp. Wnętrze możemy wydrukować zarówno na karcie, jak i na półprzezroczystej kalce. 

Zobacz przykładowe projekty naszych zaproszeń: 

zaproszenia-slubne-sklep

Cały proces produkcji zaproszeń, czy innych elementów papeterii ślubnej uzależniony jest w całości od Państwa potrzeb. Wstępnie, tuż po złożeniu zamówienia, kontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów dotyczących projektu. Wybieramy razem odpowiednią czcionkę, kolorystykę oraz format całego zaproszenia. W procesie produkcji niezbędne są także dane zaproszonych na przyjęcie osób – jeśli oczywiście zaproszenia mają być spersonalizowane. Zdarza się również, ze względu na czas niezbędny do wyprodukowania zaproszeń, klienci zamawiają uniwersalne zaproszenia, gdzie dane osób należy wpisać odręcznie!  Ma to oczywiście swoje wady i zalety. Trudno jednak w ciągu zaledwie kilku dni dopiąć wszystkie szczegóły. 

zaproszenia i winietki - slub w katowicach

Myśląc o papeterii ślubnej warto wziąć pod uwagę nawiązanie stylistyczne do wizytówek, zawieszek, czy listy gości weselnych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments